בדיקות מהירות

עד רבע שעה - ויש תוצאה! באישור משרד הבריאות

בדיקות - התו הירוק

אנחנו כאן כדי לתת לכם שירות מקצועי והכי חשוב בראש שקט, אנחנו נדאג לכל הנושא של בדיקות באירוע שלכם, החל מהקמת עמדות הבדיקה, כוח אדם מאושר לדגימות, דגימות מהירות במיוחד , ציוד מיגון ובדיקה איכותיים, ומערכת תשובות מהירה הכוללת תשובות בהודעה/מייל ועם מיתוג האירוע שלכם.

רשויות מקומיות רבות, חברות וארגונים גדולים כבר קיבלו מאיתנו שירות מעולה לבדיקות קורונה באירועים שונים, התקשרו ושריינו את התאריך שלכם במחיר הוגן ובשירות מעולה.

לאחר שנה של כניסה ויציאה מסגרים עקב , נראה כי מדינת ישראל נכנסה לשלב ביניים

השלב שבו  פחות נוכחת במגבלות התנהגות במרחב הציבורי  מאידך , אך מצד שני עדיין אנו מחוייבים אישית וחברתית לשמור על מספר כללים כדי למנוע הדבקות .

המצב הנוכחי מאפשר חזרה ל"שגרה"  אם אפשר לקרוא לזה ככה, תחת הגדרות ה"תו הירוק" כפי שפורסמו על ידי משרד הבריאות

על אך שכמות משמעותית מאוכלוסיית מדינת ישראל התחסנו כנגד הקורונה , עדיין יש בני נוער וילדים שאינם מחוסנים, כמו גם אוכלוסייה בוגרת אשר אינה יכולה או רוצה להתחסן כל אחד מסיבותיו הוא.

בנוסף יש לזכור, כי החיסונים נותנים הגנה ברמת 95% כך שעדיין ישנו סיכוי (ואף תועדו מספר מקרים כאלו בישראל) שאדם מחוסן יחלה בנגיף.

לכן, הגדיר משרד הבריאות כי ב כל אירוע/התכנסות המונית כגון הופעות , חתונות, ישיבה במסעדות, כנסים , תערוכות , ואף באירועים משפחתיים אליהן מוזמנים אנשים שאינם מהמשפחה הגרעינית , כמו בבר מצווה, ברית מילה, יום הולדת ודומיהם, חובה לוודא כי המשתתפים כולם הינם בעלי תו ירוק,

תו ירוק מופק על ידי משרד הבריאות לפי הגדרותיו ל : מחוסנים , מחלימים,

מי שאינו מחוסן או מחלים יכול לקבל "אישור" להשתתף באירוע ספציפי במידה ויבצע בכניסה בדיקת קורונה מהירה.

לא ניתן להגיע לאירוע עם בדיקת קורונה שנעשתה במקום אחר/באירוע אחר, כל אירוע מחוייב להפעיל עמדת בדיקת קורונה על ידי חברה דוגמת המאושרת על ידי משרד הבריאות ורק תוצאות הבדיקה במקום הן יכולות להוות אישור כניסה לאותו אירוע ספציפי.

בדיקות מהירות לאירועים איך זה עובד?

בדיקות מהירות לאירועים איך זה עובד?

  1. החברה הדוגמת חייבת להופיע באישור משרד הבריאות לחברות דוגמות נגיפים.

אסור למארגן ההופעה/כנס לרכוש בדיקות ולבצע את הדגימות באופן פרטי.

  1. הבדיקות הינן בעלי יכולת לתת מענה מהיר , בחלק מהמקרים 20 דקות, ובדיקות מסויימות אף תוך 10 דקות
  2. כל נדגם יקבל בהודעה את התוצאה, ככל שהתוצאה הינה שלילית יופיע אישור כניסה לאותו אירוע בלבד, ככל שהתשובה תהיה חיובית התוצאה תועבר גם אליו וגם למשרד הבריאות, כאשר על הנבדק לפעול לפי הוראות משרד הבריאות.
  3. כדי למנוע עיכובים בכניסה לאירוע ולהפחית את תחושת ההמתנה בקרב באי האירוע מומלץ לבקש מספר עמדות דגימה ולוודא כי מדובר בחברה שהפעילה בהצלחה מתחמי דגימות קורונה באירועים המוניים וכי מערכת הניהול והממסרים שלה פועלת במהירות וביעילות

אנו בחברת יוסי עמר מבצעים בדיקות לאישור תו ירוק באירועים:
בדיקות קורונה מהירות להופעות סטנד אפ
בדיקות  מהירות לערבי שירה
בדיקות  מהירות לתיאטרון
בדיקות  מהירות לכנסי עיון
בדיקות מהירות למתחמי משחקים
בדיקות מהירות לאירועי תרבות
בדיקות מהירות לאירועים משפחתיים
בדיקות  מהירות לאירועי נופש
בדיקות  מהירות לאירועים המוניים מכל סוג .